Servis a náhradní díly ZTS Dvůr Králové

Objednávky přijímáme na telefonu
724 212 479
Využijte služeb našeho servisu. S tradicí více než 25 let se věnujeme opravám stavební a zemědělské techniky. K uvedeným strojům, které prodáváme, tak zároveň nabízíme záruční i pozáruční servis, essays services reviews.com který provádíme jak na našich dílnách, tak u našich zákazníků po celé ČR. Zároveň se i nadále věnujeme opravám strojů UNC, UN, UNK, Multicar 25. Také provádíme opravy rozsahu SO a GO strojů a motorů v našich dílnách.

Kromě toho nabízíme i prodej náhradních dílů pro stroje: Locust, Novotný, TYM, UNC, UN a UNK. Dále pak spotřebního materiálu, především mazadel a kapalin CASTROL, SHERON, VALAR, WÜRTH nebo třeba akumulátorů BARS a EUROSTAR.

Technické kontroly strojů pro zemní práce

Dle § 4 odst. 2 ukládá zaměstnavateli povinnost provádět minimálně jednou za 12 měsíců stanovené kontroly strojů a zařízení.

Provádění technických prohlídek je rovněž kontrolováno pracovníky Inspektorátu bezpečnosti práce. Stejně tak protokol o technické prohlídce, který je vyžadován i při vzniku jakékoliv škodní události (např. dopravní, materiální, pojistné, havarijní) v souvislosti s provozováním stroje.

Tento protokol Vám vystavíme po skončení prohlídky stroje  včetně doporučeného data následující technické kontroly a závěrů či doporučení k zajištění bezpečného provozu do následující technické kontroly. Technická kontrola strojů se provádí 1x ročně.

Stroj nemusíte nikam vozit
Technickou prohlídku provedeme přímo u vás, na pracovišti stroje. Stačí si jen dohodnout termín, který vám bude vyhovovat.

Zatím provozovatelé strojů toto nařízení bohužel nerespektují a většina z nich mnohdy ani netuší, že vůbec existuje. Pracují se zemními stroji, které často ohrožují nejen životy samotných strojníků, ale i osoby pracující v jejich blízkosti.

Vážnost situace si uvědomí až ve chvíli, uk best essays.org kdy nastane škoda na majetku, úraz zaměstnance nebo dojde k tomu nejhoršímu, ke ztrátě lidského života. Toto pak ve vteřině změní chod nebo přivodí dokonce zánik dobře prosperující firmy a život samotné obsluhy.

Všichni víme, že dobře prováděná prevence bezpečnosti práce se stroji a sledování jejich technického stavu je schopna zabránit mnoha hmotným škodám a ztrátám na životech. Proto i uvedené nařízení vlády vzniklo. Je na provozovatelích, jak jej budou respektovat a dodržovat a na nás, znalcích těchto zařízení, jak je budeme prezentovat a provádět.

Repase traktoru Zetor 25A

I historické, pomalu ze šrotu vytažené stroje se dají uvést zase do provozu. Samozřejmě nic není zadarmo, čas strávený rekonstrukcí byl dlouhý ale výsledek za to opravdu stál.

Repase nakladače

Generální oprava kolového nakladače UN-053.2, nakladač je z roku 1982.

Repase traktoru Zetor 25K

Máme tady další dokončenou renovaci traktoru Zetor 25K. Opět dlouhá a náročná práce, ale výsledek stojí za to.

Repase malotraktoru TK-4 14

Další zrenovovaný kousek, tentokrát malotraktor TK-4 14, který odjel do muzea.
Široké spektrum stavebních 
a zemědělských strojů

Jaroměřská 2353,
544 01 Dvůr Králové nad Labem

zobrazit na mapě

Provozní doba ZTS

Po – Pá od 6.00 do 14.30

Provozní doba pneuservis

Po – Pá od 6.30 do 15.00
mimo pracovní dobu dle dohody
s p. Andrlem tel.: 724 107 182

© 2024 ZTS Dvůr Králové, s.r.o. | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram